Sağlık sorunları nedeni ile Fakültemiz Dekan Yardımcılığı görevinden ayrılan Hemşirelik Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Canan Demir Barutçu'ya bugüne kadar Fakültemiz için vermiş olduğu hizmet ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yerine Dekan Yardımcılığı görevine atanan Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Murat Bayezıt'ı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz.
Acil
yardım ve
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
İstiklal Yerleşkesi Değirmenler Mah. Cevat Sayılı Bulvarı No:120/9 15200/BURDUR
+90 248 213 35 00
+90 248 213 35 03
sbf@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi